Przewodnicy

Bolesław WojciechowskiJestem licencjonowanym przewodnikiem z uprawnieniami na Łódź, terenowym po województwie łódzkim, a także licencjonowany pilotem wycieczek. oprowadzam turystów po moim rodzinnym mieście, a w czasie pilotażu staram się pokazać piękno mojej ojczyzny. Posiadam także licencję przewodnika po Ojcowskim Parku Narodowym.

Elżbieta Pędziwiatr


Jestem licencjonowanym przewodnikiem miejskim i terenowym. Oprowadzam turystów po mieście i województwie zróżnicowanych wiekowo ( od przedszkolaków po studentów Uniwersytetu Trzeciego Wieku) pieszo, rowerem, seqwe-em, tram-busem, czy rikszą. Pracuję dla turystów indywidualnych i zorganizowanych. Przyjmuje zlecenia od łódzkich i zewnętrznych biur podróży. Chętnie pokażę Łódź w wielu odsłonach: fabryczną, filmową, sportową, zieloną, secesyjną...

Patrycja Czudak


Jestem przewodnikiem po Łodzi i województwie łódzkim, Ojcowskim Parku Narodowym, pilotem wycieczek. Moją pasją jest historia Łodzi i regionu. Praca przewodnika jest dla mnie sposobem na połączenie zamiłowania do geografii i podróży. Prowadzenie wycieczek stanowi dla mnie źródło inspiracji, możliwość ciągłego rozwijania i doskonalenia. 
Tomasz KempskiJestem turysta z zamiłowania i z wykształcenia. Jestem harcerskim instruktorem i wychowawcą,organizatorem turystyki młodzieżowej. Z przyjemnością oprowadzę wszystkich po zakątkach ukochanego przeze mnie miasta: pieszo, autem, na motorze i seqway-u.

Dariusz Chwalborski


Przewodnik Turystyczny miejski po mieście Łodzi
Przewodnik Turystyczny Terenowy po województwie łódzkim
Pilot Wycieczek turystycznych
Instruktor Przewodnictwa PTTK
Przewodnik po Ojcowskim Parku Narodowym

Bartosz Mielniczek

Jestem licencjonowanym przewodnikiem miejskim po łodzi, kulturoznawcą- medioznawcą i filmoznawcą.  Zapraszam do poznawania mojego ukochanego miasta. Zapraszam na spacery, wycieczki, wyprawy i podróż po Łodzi. Intensywne zaangażowanie w życie naszego miasta, wiedza o jego historii i teraźniejszości, sprawia, ze zachwycony Łodzią chcę prezentować to unikatowe i wspaniałe miejsce: niezwykłą i piękną architekturę (fabryki jak fortece, eklektyczne pałace, secesyjne wille i kamienice) losy najsłynniejszych łodzian-lodzermenschów, najważniejsze wydarzenia oraz najistotniejsze dokonania w świecie kultury, sztuki oraz nauki.

Monika Gajek

Fabryki i osiedla robotnicze z czerwonej cegły, wille i pałace przemysłowców znana na całym świecie szkoła filmowa, pomnik Misia Uszatka z klapniętym uszkiem. I Piotrkowska z oryginalną XIX wieczną zabudową. Te miejsca musisz zobaczyć, pokażę Ci fantastyczną Łódź moimi oczami. Z entuzjazmem wyjaśnię fenomen Łodzi wielokulturowej, niegdyś jednego z najszybciej rozwijających się miast na świecie. Przy tym nie zamęczę Cię datami! Zapraszam na wycieczki!

Sylweriusz Kawczyński


Interesuję się komunikacją miejską, a w szczególności tramwajową. Pasja ta zrodziła się w mojej młodości podczas zwiedzania Krakowa dzięki...tamtejszemu przewodnikowi miejskiemu.  Z czasem rozszerzyłem ją tematycznie, aż dojrzałem do momentu żeby zostać przewodnikiem miejskim po Łodzi. I tak oto historia zatoczyła koło:dzięki przewodnikowi zacząłem pasjonować się komunikacją miejską, a dzięki tej pasji zostałem przewodnikiem. Lubię dzielić się tą fascynacją w czasie oprowadzania po mieście.

Piotr Tomczyk 

Jestem łodzianinem od kilku pokoleń! Wiem, że jeśli dasz z siebie trochę swojej energii, zainteresowania i prawdziwej ciekawości świata (czyt. Łodzi) to Łódź odda ci to ze wspaniałą nawiązką. Zachwycić się, czy poznać można (czyt. w Łodzi)  tak wiele że nawet się nie spodziewasz. Całym sercem w to wierzę! Powiem więcej mogę to udowodnić! Oprócz unikatowej architektury, legendarnej wielokulturowości, oszałamiającej łodzi fabrykanckiej czy tej kojącej, parkowo-leśnej gorąco polecam autorskie spacery śladami 18-tu łódzkich rzek czy trasy wiodące tropem istniejących i nieistniejących...browarów. To co ruszamy w wędrówkę po wyjątkowym mieście!?


 

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz